"Норма-С"

Захисні ролети в Києві Замовити ролети

Рус.   Укр.

Ми завжди раді Вашим відгукам, побажань і зауважень!

Відгуки про захисні ролети від Норма-С на Google Maps

Олена Тютюнник (ТОВ "ФІШЕР УКРАЇНА", Менеджер), м. Київ

При облаштуванні нового спортивного магазину звернулись до компанії "Норма С" і залишились задоволені співпрацею - нам пішли назустріч по строкам, дуже вдало зробили рекомендації і вчасно та грамотно все встановили (за пару днів). Дуже рекомендую!


Шановна Олено - спасибі Вам за чудовий відгук.

Вам, взаємно - усього самого доброго, світлого та гарного! ) До зустрічі!

З повагою,
Позняк Ігор Федорович,
директор.

Олександр, вул. Мельникова, м. Київ

Замовив на цій фірмі 3 захисні ролети. Все поставили швидко, чітко і чисто. Нічого поганого не можу сказати. Дякуємо!

Дмитро, м. Київ

Чудова фірма, було ДУЖЕ приємно з ними спілкуватися. Купив захисні ролети, 3 штуки.

Сергій, м. Київ

Добридень!

Замовляв на цій фірмі захисні ролети та жалюзі. Мені особисто все сподобалося, грамотні фахівці, багато нюансів підказали.

Ціни середні, я порівнював, навіть в бік зниження, скажімо так. Приходили до мене і найдешевші, міряли, вважали, але якось вони не сподобалися, на багато питань відповісти не могли. а з "Норми-С" - змогли))

Ілля, вул. Руденко, м. Київ

Ця фірма поставила мені захисні ролети на гараж. Добре поставили. Точніше - поміняли існуючу на більшу, я розширював отвір. Дуже вдало підказали будівельникам, як саме вирізати отвір, ті могли б і помилитися. Загалом - залишився задоволений їх роботою. Рекомендую всім.

Віктор, вул. Ушинського, м. Київ

Наше підприємство замовило у "Норма-С" кілька виробів: горизонтальні жалюзі, вертикальні жалюзі та захисні ролети. Ми досить добре поторгувались, і нам надали знижку більше 15%, що нам дуже сподобалося. вся продукція була виготовлена в строк, доставлена і встановлена швидко. Спілкуванням з цією фірмою цілком задоволені.

Всеволод, Чавдар, м. Київ

Хлопці відремонтували мені захисні ролети. Ставили не вони, і дуже давно, не зміг знайти продавців. Поміняли двигун. Ніхто не хотів братися, вони взялися. У процесі заміни двигуна поміняли безкоштовно ще пару дрібних деталей, начебто шків, чи що.

Залишився задоволений. Захисна ролета працює. Спасибі "Норма-С", рекомендую.

Віталій, Осокорки, м. Київ

Давно збирався поставити собі захисні ролети додому, та ось якось все відкладалося, то грошей немає, то одне, то інше ...

Нарешті - зібрався. Прошерстил інтернет, провів дослідження. знайшов "Норму-С". Ну, були і дешевше фірми, але там, як правило, якісь майстри, я не знаю ... неприємно було розмовляти з ними. Вибрав цих товаришів. Поторгувався потім ще)))

Поставили мені 10 захисних ролет, я задоволений. Все працює, будинок не зламали)) Рекомендую.

Валерій Григорович, м. Київ

Ця фірма поставила мені 12 захисних ролет. Швидко, чітко, відносно недорого. Ніяких скарг, крім подяк. Рекомендую всім.

Світлана, м. Київ

Захотілося встановити захисні ролети на вікна. Викликала майстра цієї фірми. Отримала детальну консультацію. Допомогли підібрати профіль і спосіб відкривання ролет. Встановили якісно і дуже швидко. Залишилася всім задоволена.

Ігор, Бортничі, м. Київ

Замовляв ремонт захисних ролет. Тих, хто ці ролети ставив - не знайшов, теелфони вже не відповідають. Норма-С приїхала, відремонтувала, все працює.

Тетяна, м. Київ

Я замовляла всього одну захисну ролету, при чому - не на першому поверсі, і це виявилося проблемою для монтажників, як з'ясувалося. Кілька фірм просто відмовилися від такої установки, тому що це розглядається як висотні роботи, не всі за це беруться. "Норма-С" в особі монтажника Віктора - взялася, хоч це і коштувало додаткових грошей, втім - не дуже великих. Мені сподобалося їхнє ставлення до роботи. Чітко, спокійно, з повагою і комфортно для замовника, без грубості, а й без зайвих нудотних люб'язностей.

Всім рекомендую.

© Захисні ролети Київ від "Норма-С" з 1998-2019
Адр.: Україна, м. Київ, бульвар Вацлава Гавела, 8
Тел.: +38 (044) 594 2965
Ми в соціальних мережах:  Норма-С - жалюзі, ролети, вікна на Facebook  Норма-С - жалюзі, ролети, вікна на Twitter  Норма-С - жалюзі, ролети, вікна на Google+  Норма-С - жалюзі, ролети, вікна на YouTube

© Design support and development by Sand Tower Group