"Норма-С"

Захисні ролети в Києві Замовити

Вітаю, дорогі друзі!

Всім хочеться бачити свої вікна - красивими. А ролети на вікна (втім, як і будь-які інші віконні аксесуари) - хочеться бачити чи не ще красивішими!

Так, фірма "Норма-С" завжди пропонує чотири базові кольори захисних ролет (білий, коричневий, сірий і бежевий), але це зовсім не означає, що, по-перше, навіть з цих базових кольорів неможна придумати цікаве колірне рішення, а по друге - що цими кольорами вичерпується кольорове розмаїття захисних ролет.

Наприклад, можна зробити короб і напрямні одного кольору, а полотно ролет - іншого кольору. Цілком можливо чергувати ламелі різного кольору. У ряді випадків це може бути дуже вдалим декоративним рішенням.


Каталог RAL кольорів на ролети у ящику
Каталог RAL кольорів на ролети віялом
Каталог RAL кольорів на ролети у ящику

Крім того, існує безліч стандартних додаткових кольорів, в які можуть бути пофарбовані елементи захисних ролет. Всього їх близько 30.

Але і це ще не все. Захисні ролети можуть бути пофарбовані в будь-який колір (по каталогу RAL), який виберете саме Ви. Єдине обмеження в цьому випадку - доведеться фарбувати тільки екструдований (пустотілий) профіль, оскільки пінозаповнений профіль не витримає гарячої сушки в спеціальній камері. І, звичайно - подовжаться терміни виготовлення такого замовлення (до декількох тижнів).

каталог RAL для захисних ролет


Будемо раді відповісти на всі Ваші запитання!

Вдалих і приємних Вам покупок!


© Захисні ролети Київ від "Норма-С" з 1998-2021
Адр.: Україна, м. Київ, бульвар Вацлава Гавела, 8
Тел.: +38 (067) 440 2077
Ми в соціальних мережах:  Ми в Facebook  Ми в Twitter  Ми в YouTube

© Design support and development by Sand Tower Group