"Норма-С"

Захисні ролети в Києві Замовити

У цій статті ми постараємося відповісти на часто задається нашими Замовниками питання: "Що таке екструдований профіль і чим він відрізняється від звичайного?"

За способом виготовлення профілі для захисних ролет діляться на два типи.

  1. Профілі роликової (холодної) прокатки. Виконуються з металевої (зі сплаву алюмінію або сталевої) смуги товщиною 0,3 ... 0,5 мм на спеціальних прокатних станах, в яких вони проходять через систему послідовно розташованих валків, які і формують його профіль. Одночасно з прокаткою такий профіль заповнюється пінополіуретаном, що забезпечує ламелі досить високу міцність і жорсткість (саме за рахунок піни), хороші теплоізоляційні характеристики і невелику вагу.

  2. Екструдовані (цільнотянуті) профілі виконуватися по принципово іншій технології (тільки з алюмінієвих сплавів), а саме з гарячого, рідкого розплаву, який подається за допомогою спеціального пристрою (екструдера) на тугоплавку фільєру (як би матрицю, яка, власне, і формує бажаний профіль вироба. При такому способі виготовлення профіль для захисних ролет має більшу товщину стінок (1,0 ... 1,5 мм) і ребра жорсткості, що надає профілям більшу в порівнянні з профілями роликової прокатки міцність і жорсткість, але - збільшує їх вагу (і вартість) і зменшує теплоізоляцію (так як профілі в цьому випадку - пустотілі)

Область застосування захисних ролет з екструдованого профілю - великі прольоти, коли застосування 77-го профілю роликової ппрокатки недоцільно по ряду причин (наприклад, коли розмір розрахункового короба перевищує наявний сортамент).

Можна сказати і так: профілі роликової прокатки - це своєрідна "золота середина" для Замовника (прийнятна вартість в сукупності з досить широкими технічними можливостями), а екструдований профіль для захисних ролет можна рекомендувати для виконання великих по ширині захисних ролет.


Будемо раді відповісти на всі Ваші запитання!

Вдалих і приємних Вам покупок!


© Захисні ролети Київ від "Норма-С" з 1998-2021
Адр.: Україна, м. Київ, бульвар Вацлава Гавела, 8
Тел.: +38 (067) 440 2077
Ми в соціальних мережах:  Ми в Facebook  Ми в Twitter  Ми в YouTube

© Design support and development by Sand Tower Group