"Норма-С"

Захисні ролети в Києві Замовити ролети

Рус.   Укр.

У наш час безпеки приділяється не менше уваги, ніж естетичності, красі і функціональності. Особливо це стосується вибору зовнішньої «одягу» для вікон, а в магазинах і офісах і для дверей. В даному випадку ролети на вікна є оптимальним і найбільш вигідним вибором, так як захищають від безлічі неприємних факторів.

захисні ролети Київ

Захист від злому

Раніше вважалося, що найбільш надійним способом захисту від злодіїв є решітки на вікнах. Однак зараз практично кожен обиватель знає, що захисні ролети набагато надійніше, тому що для їх злому знадобиться техніка, використання якої не може пройти непомітно. А для тих, хто особливо турбується про безпеку свого майна, існують екструдовані профілі захисних ролет, які ще більш стійкі до злому.


захисні ролети Київ

Захист від сонця

Збереження комфортної прохолоди в жаркі дні, захист штор, меблів і килимових покриттів від вигоряння під впливом сонячних променів. Зараз пропонується широка різноманітність захисних ролет, що дає можливість вибрати саме той варіант, який максимально відповідає всім вимогам. Наприклад, для вітрин магазинів ідеально підійдуть перфоровані рольставні, які дозволяють покупцеві бачити вітрину і пропускають світло, навіть коли вони закриті.


захисні ролети Київ

Захист від негоди

Ефективний захист вікон від дощу, снігу, граду, вітру і пилу. Відірвані гілки або предмети, підхоплені сильним вітром, не зашкодять вікна вашого будинку.


захисні ролети Київ

Економія енергії

Раціональне використання кондиціонерів і обігрівачів за рахунок збереження прохолоди влітку і тепла взимку.


захисні ролети Київ

Захист від шуму

Завдяки встановленим ролетів в приміщенні знижується рівень шуму, що особливо затребуване в великих містах. Адже для жителів мегаполісу важлива будь-яка можливість хоч трохи зменшити рівень шуму в квартирі або офісі.


захисні ролети Київ

Захист від сторонніх поглядів

Ви можете опустити захисні ролети будь-якої миті і таким чином уберегти себе від спостереження з вулиці або будинків наоборот.


захисні ролети Київ

Комфорт

Сучасні системи управління захисними ролетами влаштовані так, що вам навіть не доведеться хвилюватися про те, щоб ввечері опустити ролети, а вранці їх підняти. Досить просто налаштувати автоматичне керування, і ролети будуть підніматися і опускатися у встановлений вами час.


захисні ролети Київ

Дизайн

Широкий асортимент профілів і комплектуючих. Ексклюзивні кольорівие рішення. Сполучення з різними архітектурними стилями.


Захисні ролети мають і масу інших переваг. Вони дуже красиво і естетично виглядають, вимагають мінімум догляду, довговічні і відповідають найбільш вигідного співвідношення ціна-якість.


Будемо раді відповісти на всі Ваші запитання!

Вдалих і приємних Вам покупок!


© Захисні ролети Київ від "Норма-С" з 1998-2019
Адр.: Україна, м. Київ, бульвар Вацлава Гавела, 8
Тел.: +38 (044) 594 2965
Ми в соціальних мережах:  Норма-С - жалюзі, ролети, вікна на Facebook  Норма-С - жалюзі, ролети, вікна на Twitter  Норма-С - жалюзі, ролети, вікна на Google+  Норма-С - жалюзі, ролети, вікна на YouTube

© Design support and development by Sand Tower Group