"Норма-С"

Захисні ролети в Києві Замовити

У наш час безпеці приділяється не менше уваги, ніж естетичності, красі і функціональності. Особливо це стосується вибору зовнішнього «одягу» для вікон, а в магазинах і офісах і для дверей. В даному випадку ролети на вікна є оптимальним і найбільш вигідним вибором, так як захищають від безлічі неприємних факторів.

Захист від злому

Захист від злому

Раніше вважалося, що найбільш надійним способом захисту від злодіїв є решітки на вікнах. Однак зараз практично кожен знає, що захисні ролети набагато надійніше, тому що для їх злому знадобиться техніка, використання якої не може пройти непомітно. А для тих, хто особливо турбується про безпеку свого майна, існують екструдовані профілі захисних ролет, які ще більш стійкі до злому.


Захист від сонця

Захист від сонця

Збереження комфортної прохолоди в спекотні дні, захист штор, меблів і килимових покриттів від вигоряння під впливом сонячних променів. Зараз пропонується широке розмаїття захисних ролет, що дає можливість вибрати саме той варіант, який максимально відповідає всім вимогам. Наприклад, для вітрин магазинів ідеально підійдуть перфоровані рольставні, які дозволяють покупцеві бачити вітрину і пропускають світло, навіть коли вони закриті.


Захист від негоди

Захист від негоди

Ефективний захист вікон від дощу, снігу, граду, вітру і пилу. Відірвані гілки або предмети, підхоплені сильним вітром, не зашкодять вікнам вашого будинку.


Економія енергії

Економія енергії

Раціональне використання кондиціонерів і обігрівачів за рахунок збереження прохолоди влітку і тепла взимку.


Захист від шуму

Захист від шуму

Завдяки встановленню ролетів в приміщенні знижується рівень шуму, що особливо корисно в великих містах. Адже для жителів мегаполісу важлива будь-яка можливість хоч трохи зменшити рівень шуму в квартирі або офісі.


Захист від сторонніх поглядів

Захист від сторонніх поглядів

Ви можете опустити захисні ролети будь-якої миті і таким чином уберегти себе від спостереження з вулиці або будинків навпроти.


Комфорт

Комфорт

Сучасні системи управління захисними ролетами влаштовані так, що вам навіть не доведеться хвилюватися про те, щоб ввечері опустити ролети, а вранці їх підняти. Досить просто налаштувати автоматичне керування, і ролети будуть підніматися і опускатися у встановлений вами час.


Дизайн

Дизайн

Широкий асортимент профілів і комплектуючих. Ексклюзивні кольорові рішення. Сполучення з різними архітектурними стилями.


Захисні ролети мають і масу інших переваг. Вони дуже красиво і естетично виглядають, вимагають мінімум догляду, довговічні і відповідають найбільш вигідному співвідношенню ціна-якість.


Будемо раді відповісти на всі Ваші запитання!

Вдалих і приємних Вам покупок!


© Захисні ролети Київ від "Норма-С" з 1998-2021
Адр.: Україна, м. Київ, бульвар Вацлава Гавела, 8
Тел.: +38 (067) 440 2077
Ми в соціальних мережах:  Ми в Facebook  Ми в Twitter  Ми в YouTube

© Design support and development by Sand Tower Group